Акумулятор таки замінив

Вчора замінив акумулятор у своєму Samsung Note 4. Цього разу придбали ми його досить швидко, приїхав він до сервісного центру за декілька днів. На відміну від попередньої спроби, коли чекати прийшлося зо два тижні. А потімі зовсім довелося відмовитися, оскільки те, що приїхало, біля обіцяного оригіналу і близько не лежало. Коштує це задоволення десь близько 840 гривень.

Використовуючи поради і менеджера із сервісу, і з кількох статей, рекомендованих френдами у ФБ, розрядив батарею вщент і поставив на ніч заряджатися. Простояла вона підключеною до електромережі більш як 12 необхідних годин, майже 14, і десь півгодини тому я від’єднав двісті двадцять і включив телефон.

Побачимо, скільки держатиме заряд новий акумулятор. Старий, бувало таке, навіть півдня не виходжував. Щоправда, останнім часом, це сталося після оновлення операційної системи, щось змінилося на краще, але експериментувати мені вже і не хотілося, та й не мало сенсу – новий акумулятор лежав в моєму портфелі і чекав вихідних, щоб пройти процедуру ініціації.

На всяк випадок додав до таскменеджеру завдання 14 квітня, через три місяці, калібрувати батарею в черговий раз. Сподіваюсь, що до того часу вона не розряжатиметься в мене впродовж дня більш як на 80 відсотків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *