Масажистка Галя

Дивна особа. Познайомила мене з нею мама. Галя ця – майже наша сусідка. Тобто не вона, а її родичи живуть у великому будинку на розі нашої вулиці та сусідньої. Працює Галя масажистом у дитячій лікарні, а у вільний час підробляє по домівках.

Почати потрібно з того, що вільного часу у Галі досить багато, тому що з роботи вона та її колеги йдуть, коли їм схочеться – о дванадцятій, наприклад. Це, до речі, із слів самої Галі. А ще можуть із собою прихватити у тимчасове використання що-небудь із лікарні. Наприклад, пристрій для електрофорезу.  Ну то таке, ватне.

Так от, домовився я із тією Галею, що вона буде приїздити до мого офісу та двічи на тиждень робити мені масаж. Попередньо – сім чи десять сеансів. До речі, по сто п’ятдесят гривень за кожен. Готівкою, без податків. Я їй ще знайомого зісватав, тобто – працюй лише, все в одному приміщенні.

Так от, приїхала ця горе-масажистка до мене раз, потім другий, це вже вона й приятеля мого почала масажувати, а на третій не приїхала! Зателефонувала вже згодом, мовляв, в неї замовлення було десь у Діївці. Так приїзджати чи ні? Звісно, в той день, це було у вівторок, мені було вже ніколи на неї чекати. Домовилися на наступний четвер, на сьогодні тобто. Зранку, об одинадцятій Галя мені зателефонувала, підтвердила, що о третій пообіді ми зустрічаємось. І пропала.

Я навіть не знаю, як реагувати. Як кажуть, і сміх, і гріх.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *