Ремонт кліматичної установки на авто

Навесні з’ясувалося, що кліматична установка в моєму авто не працює – холодне повітря не поступає в салон. Тобто, повітря поступає, але не охолоджене. Довелося міняти компресор.

Сперше я звернувся до вже відомої мені станції на вулиці Байкальській. Там безсовісний хазяїн вирішив, що мене можна подоїти, і з півгодини їздив мені по вухах. Лише за компресор назвав ціну приблизно у двадцять дев’ять тисяч гривень. Додав п’ять кілограм фріону на промивку системи, вартість нового радіатора, вартість роботи, і вийшло щось під сорок тисяч.

Я, звісно, засмутився, і звернувся до свого майстра, він порекомендував мені ще одних хлопців, на Донецькому шосе. Поїхав до них. Подивилися, покрутилися і виставили ціну вдвічи менше. Справа була перед Днем Перемоги, в обоїх конторах обіцяли зателефонувати мені одразу після свят, маючи вже кінцеву ціну на компресор. Але так і не зателефонували. Засранці і є засранці, інших слів в мене немає.

Нащастя, моя родичка торік зіткнулася з аналогічною проблемою. Тобто, в тому, що зіткнулася, хорошого мало, але мала досвід та добрих знайомих, які порекомендували їй СТО недалеко від стадіону Трудові резерви. Там мені відремонтували машину не за три-п’ять днів, як мали намір робити попередні діячи, а за п’ять годин, і за суму більш як вдічи меншу за останню пропозицію.

Дякую хлопцям і Наталії, що допомогла їх знайти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *