Мафія вже не та

Здається мені, пару тижнів тому люди досвідчені казали, що в Мафії на Яворницького, у парку Глоби, змінилося чи то все керівництво, чи головний менеджер ресторану. А вчора після прогулянки я вирішив замовити додому суші.

Виявилося, що нещодавно змінилося меню, тому офиціант не орієнтувався у пропозиціях. Довелося вибрати готовий сет. З приємного – на винос передбачалася снижка у 25 відсотків. Замовлення  принесли досить швидко, і я, задоволений, з родиною поїхав додому.

Виявилося, радів рано. Суші виявилося зовсім несмачними і, здалося мені, риба в них була присутня лише на рекламних проспектах. В коробку додали чотири порції імбірю, це при тому, що я додатково замовляв імбірь, бо дуже його люблю. Чому було не попередити, що замовляти не потрібно – не знаю. Хіба хотіли заробити додаткові сім гривень? Зате соєвого соусу була аж одна порція. Та й то – концентрату.

Чогось мені так уявляється, що вся команда ресторану вже не та. Ну, не буває так, щоб готували-готували смачно, а потім  різко розучилися. Навіть порції не до кінця були нарізані.

Тому, Мафії жирний мінус. Більше ми там їжу не замовляємо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *