Невеличкий апгрейд офісу

Нарешті я дочекався, що приїхала замовлена порізка, і Вітя зібрав мені таку собі імпровізовану стінку, що я її спроектував ще декілька тижнів тому.

А почалося все з того, що я зрозумів, що не користуюсь телевізором, тому що він розміщений дуже далеко від мене. В тих окулярах, в яких зазвичай працюю за комп’ютером та і взагалі знаходжусь в офісі, я не так далеко не бачу. І мені прийшла думка перевісити його праворуч, ближче до себе.

Найпростішим було б знову поставити його на штатну підставку і встановити на журнальному столику. Але там я все ще маю намір повісити велику маркерну дошку, і телевізор мені заважатиме з нею працювати. Та й дивитись було б знову незручно – для цого доводилось би повертатися на дев’яносто градусів, а боковим зором нічого не було б видно.

Єдине підходяще місто – стіна праворуч. І якось спало на думку, що, якщо додати трохи меблів, буде непогано. Врешті решт так  і сталось. До того ж тепер я дістав із шафи свої артефакти і навіть сраий армійскій альбом. Отаке в мене невеличке свято.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *